| ۱۴۰۰/۱۰/۳۰

HarfeBaran News Agency

گزارش تصویری، افتتاح اولین شعبه تخصصی بیمه زندگی با حضور جمعی از مسئولان

اولین شعبه تخصصی بیمه زندگی با حضور جمعی از مسئولان در شهر رشت افتتاح شد.

یونس مظلومی در مراسم افتتاح شعبه تخصصی بیمه زندگی با اشاره به این مطلب که شرکت بیمه تعاون در سال ۹۲ آغاز به کار کرده است، گفت: هشت سال از شروع به کار بیمه تعاون می‌گذرد و با کمک کلیه ذینفعان توانستیم این شرکت را به یکی از شرکت‌های خوب صنعت بیمه تبدیل کنیم.

مدیرعامل شرکت بیمه تعاون با اشاره به اینکه استراتژی شرکت بیمه تعاون توسعه کمی و کیفی است، تصریح کرد: برای این منظور اهداف بلند مدت، میان مدت و طولانی مدت تدوین شده که یکی از آن‌ها توسعه گسترش جغرافیایی در سطح کشور از لحاظ شعب، نمایندگی ها، شبکه فروش و نیز گسترش بیمه‌های عمر و زندگی است.

وی با اشاره به افتتاح واحد تخصصی بیمه زندگی شرکت بیمه تعاون استان گیلان گفت: امیدوارم که با افتتاح این واحد تخصصی قدم مثبتی در راه گسترش بیمه‌های زندگی رقم بخورد.
مدیرعامل شرکت بیمه تعاون کشور با بیان اینکه بیمه تعاون سرعت ارائه خدمات بالایی دارد، گفت: اصلی‌ترین هدفی که برای جلب رضایت مشتریان در نظر گرفتیم سرعت ارائه و خدمات و پرداخت سریع خسارت است که در این راستا برنامه ریزی‌هایی انجام شده تا به سریعترین بیمه در جهت خدمات و پرداخت قرار بگیریم.

مظلومی با اشاره به اینکه در بیمه تعاون سنجش مشتریان از اقدامات دیگر است، یادآور شد: بعد از این که مشتری از ما خدمات دریافت کند، مرکز تماسی را در تهران به صورت اختصاصی برای این کار در نظر گرفته شده که با مشتریان تماس گرفته خواهد شد و رضایت آن‌ها را خواهند سنجید.مدیر عامل شرکت بیمه تعاون کشور در مورد اثر آموزش در صنعت بیمه اظهار داشت: بنده همیشه معتقدم که در صنعت بیمه خلا دانش وجود دارد زیرا زمانی در کشور ۴ شرکت بیمه در کشور وجود داشت اما در مدت زمان کوتاهی به۳۳ شرکت تبدیل شد و متاسفانه دانش بیمه و مهارت در زمینه صنعت بیمه به این سرعت رشد پیدا نکرد و همین امر سبب خلا دانش در صنعت بیمه شد.

مظلومی با بیان اینکه صنعت بیمه یک صنعت مالی و تخصصی محسوب می‌شود، گفت: در کل دنیا یکی از پیچیده‌ترین خدمات را صنعت بیمه‌ای می‌دانند که نیاز به دانش و تخصص دارد، برای همین بحث آموزش را در کلیه شعباتی که در کل کشور داریم راه اندازی کردیم.
وی به وضعیت شبکه بیمه تعاون گیلان اشاره کرد و گفت: در صنعت بیمه هرساله حق بیمه‌ای را ایجاد می‌کنیم که این به نام حق بیمه تولیدی صنعت بیمه در کشور است و این عدد پیش بینی می‌شود تا پایان سال ۹۹ به رقم ۸۰ هزار میلیارد تومان برسد، استان گیلان در طول این سال‌ها در حدود ۲/۵۵ درصد حق بیمه تولیدی کشور را در اختیار داشته است.

مظلومی با اشاره به این مطلب که سهم‌بندی‌ها را مبنا در هدف‌گذاری در استان‌ها قرار دادیم گفت: خوشبختانه بیمه تعاون استان گیلان فراتر از این مبنا تولید حق بیمه کرده است و گیلان ۳ درصد تولید حق بیمه دارد.